Xapian integration (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Search
mn: Хайх

en: Display
mn: Харуулах

en: Performance
mn: Хурд

en: Database port
mn: Өгөгдлийн сангийн порт
