Xapian integration (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Database port
ne: डाटाबेस पोर्ट
