Xapian integration (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Search
th: ค้นหา

en: Display
th: แสดงผล

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Database port
th: พอร์ตสำหรับติดต่อฐานข้อมูล
