Xapian integration (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Search
fa: جستجو

en: Display
fa: نمایش

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Performance
fa: کارایی

en: Database port
fa: درگاه پایگاه داده
