Xapian integration (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Logging
hu: Naplózás

en: Search
hu: Keresés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Database
hu: Adatbázis

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Local
hu: Helyi

en: Database port
hu: Adatbázis port

en: Log searches
hu: Keresések naplózása
