Xapian integration (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Logging
ro: Logare

en: Search
ro: Căutare

en: Display
ro: Afișaj

en: Database
ro: Bază de date

en: Performance
ro: Performanță

en: Database port
ro: Port bază de date

en: Log searches
ro: Căutări în log
