Xapian integration (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Database
sk: Databáza

en: Performance
sk: Výkon

en: Local
sk: Lokálny

en: Database port
sk: Port databázy
