Xapian integration (6.x-2.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Logging
et: Logimine

en: Search
et: Otsing

en: Display
et: Kuva

en: Database
et: Andmebaas

en: Performance
et: Jõudlus

en: Local
et: Kohalik

en: Database port
et: Andmebaasi port

en: Log searches
et: Logide otsingud
