Xapian integration (6.x-2.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Search
hi: खोज

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Database port
hi: डॉटाबेस पोर्ट
