Xapian integration (6.x-2.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Search
lv: Meklēt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Database
lv: Datubāze

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Database port
lv: Datubāzes ports

en: Log searches
lv: Žurnāla meklēšana
