Xapian integration (6.x-2.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Display
nl: Weergeven

en: Performance
nl: Prestaties

en: Local
nl: Lokaal

en: Remote
nl: Op afstand

en: Database port
nl: Databasepoort

en: Result count
nl: Aantal resultaten

en: Log searches
nl: Zoekopdrachten loggen
