Xapian integration (6.x-2.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Logging
ru: Журналирование

en: Search
ru: Поиск

en: Display
ru: Отображение

en: Database
ru: База данных

en: Performance
ru: Производительность

en: Excluded node types
ru: Исключённые типы материала

en: Local
ru: Локально

en: Database server
ru: Сервер баз данных

en: Database port
ru: Порт базы данных

en: Log searches
ru: Журналировать поиски
