Xapian integration (6.x-2.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Search
te: వెతుకు

en: Display
te: చూపు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Performance
te: పనితీరు

en: Database port
te: డాటాబేసు పోర్టు
