Xapian integration (6.x-2.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Search
ka: ძიება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Database server
ka: მონაცემთა ბაზის სერვერი

en: Database port
ka: მონაცემთა ბაზის პორტი
