The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (6.x-1.1-alpha10) - en to af translation catalogue (109 entries)

en: list
af: lys

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Login successful
af: Suksesvol aangeteken

en: Pages
af: Bladsye

en: weight
af: gewig

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: value
af: waarde

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: page
af: bladsy

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: not verified
af: nie geverifieër nie

en: On
af: Op

en: unknown
af: onbekend

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: all
af: alle

en: Login
af: Gebruiker

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Help text
af: Hulpteks

en: Types
af: Tipes

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: never
af: nooit

en: theme
af: tema

en: type
af: tipe

en: Continue
af: Gaan voort

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: All
af: Alle

en: Host
af: Masjien

en: Selected
af: Geselekteer

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: active
af: aktief

en: configure
af: verstel

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Send
af: Stuur

en: Method
af: Metode

en: Other
af: Ander

en: Online
af: Aanlyn

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Profile
af: Profiel

en: Pending
af: Hangende

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: Topic
af: Onderwerp

en: Log out
af: Teken uit

en: Results
af: Resultate

en: details
af: besonderhede

en: disable
af: deaktiveer

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: permissions
af: permissies
