The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (6.x-1.1-beta1) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: list
ug: تىزىملىك

en: Title
ug: تېما

en: Pages
ug: بەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: كۆڭۇلدىكى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Location
ug: ئورنى

en: active
ug: پائالىيەتچان

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Send
ug: يوللاش

en: node
ug: نۇقتا

en: Other
ug: باشقا

en: Anonymous
ug: سەيياھ

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Please enter some keywords.
ug: ھالقىلىق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: Topic
ug: تېما

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Results
ug: نەتىجە
