The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (6.x-1.1-rc4) - en to mg translation catalogue (34 entries)

en: list
mg: lisitra

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Administer
mg: Mitantana

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: type
mg: karazana

en: status
mg: toetra

en: Log out
mg: Fivoahana
