The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (6.x-1.3-rc2) - en to rw translation catalogue (10 entries)

en: list
rw: urutonde

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: here
rw: Hano
