The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (6.x-1.3-rc3) - en to eu translation catalogue (196 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Login successful
eu: Saio hasieraketa zuzena

en: Pages
eu: Orriak

en: enabled
eu: gaituta

en: weight
eu: pisua

en: enable
eu: gaitu

en: delete
eu: ezabatu

en: size
eu: tamaina

en: value
eu: balioa

en: Status
eu: Egoera

en: Administer
eu: Administratu

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: page
eu: orria

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: not verified
eu: ez da egiaztatu

en: error
eu: errorea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Go
eu: Joan

en: view
eu: ikusi

en: all
eu: denak

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Types
eu: Motak

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Add
eu: Gehitu

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Region
eu: Atal

en: Display
eu: Bistaratu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: results
eu: Emaitzak

en: never
eu: inoiz ez

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: name
eu: izena

en: add
eu: gehitu

en: path
eu: bide-izena

en: theme
eu: tema

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: type
eu: mota

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: status
eu: egoera

en: Error
eu: Errorea

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: All
eu: Guztiak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Selected
eu: Hautatuta

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Warning
eu: Kontuz

en: active
eu: aktiboa

en: configure
eu: konfiguratu

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Current
eu: Unekoa

en: State
eu: Egoera

en: Terms
eu: Terminoak

en: email
eu: eposta

en: Send
eu: Bidali

en: node
eu: nodoa

en: Method
eu: Metodoa

en: here
eu: hemen

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Other
eu: Bestea

en: Basic
eu: Basikoa

en: Personal information
eu: Informazio pertsonala

en: Destination
eu: Helbidea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Position
eu: Kokapena

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Do not display
eu: Ez bistaratu

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Profile
eu: Profila

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Process
eu: Prozesua

en: fields
eu: eremuak

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Logout
eu: Irten

en: Created date
eu: Sortze data

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Port
eu: Ataka

en: create
eu: sortu

en: normal
eu: arrunta

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Please enter some keywords.
eu: Mesedez sartu hitz-gako batzuk.

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Topic
eu: Gaia

en: Limit
eu: Muga

en: Query
eu: Kontsulta

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Log out
eu: Irten

en: warning
eu: abisua

en: Results
eu: Emaitzak

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Schedules
eu: Zeregin programatuak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Formats
eu: Formatuak

en: New
eu: Berriak

en: details
eu: xehetasunak

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: disable
eu: ezgaitu

en: Information
eu: Informazioa

en: Available
eu: Gaituta

en: inactive
eu: ez-aktiboa

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Print
eu: Inprimatu

en: Factor
eu: Faktorea

en: field
eu: eremua

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: permissions
eu: baimenak

en: Locations
eu: Kokapenak

en: location
eu: kokapena

en: PHP DOMDocument class
eu: PHP DOMDocument klasea

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: between
eu: artean

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu
