The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (6.x-1.4) - en to br translation catalogue (28 entries)

en: list
br: listenn

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Login successful
br: Kevreañ deuet a-benn

en: Pages
br: Pajennoù

en: enable
br: gweredekaat

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Administer
br: Merour

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Logout
br: Digevreañ

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: Log out
br: Digevreañ
