The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (6.x-1.4) - en to lt translation catalogue (223 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Login successful
lt: Sėkmingai prisijungta

en: Pages
lt: Puslapiai

en: enabled
lt: įjungta

en: weight
lt: svoris

en: enable
lt: įjungti

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: size
lt: dydis

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Do nothing.
lt: Nieko nedaryti.

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: page
lt: puslapis

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: On
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: peržiūrėti

en: all
lt: visi

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: never
lt: niekada

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: name
lt: vardas

en: path
lt: kelias

en: theme
lt: tema

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: n/a
lt: n/d

en: type
lt: tipas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: status
lt: būsena

en: Error
lt: Klaida

en: no
lt: ne

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: All
lt: Visi

en: Not found
lt: Nerasta

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: active
lt: aktyvus

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Amount
lt: Suma

en: Current
lt: Dabartinis

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: email
lt: el. paštas

en: Send
lt: Siųsti

en: node
lt: mazgas

en: Method
lt: Būdas

en: here
lt: čia

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Other
lt: Kiti

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Online
lt: Įjungta

en: Anonymous
lt: Svečias

en: description
lt: aprašymas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Position
lt: Pozicija

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Template
lt: Šablonas

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Profile
lt: Profilis

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Process
lt: Procesas

en: fields
lt: laukeliai

en: Location name
lt: Vietovės pavadinimas

en: Street
lt: Gatvė

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Pending
lt: Laukiama

en: normal
lt: normalus

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Features
lt: Savybės

en: Topic
lt: Tema

en: Limit
lt: Limitas

en: Query
lt: Užklausa

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Purge
lt: Valyti

en: warning
lt: įspėjimas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Formats
lt: Formatai

en: New
lt: Naujas

en: details
lt: smulkiau

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: disable
lt: išjungti

en: test
lt: testas

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: ok
lt: Gerai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Factor
lt: Faktorius

en: Errors
lt: Klaidos

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: field
lt: laukelis

en: Element
lt: Elementas

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Initials
lt: Inincialai

en: host
lt: serveris

en: Created by
lt: Sukurė

en: close
lt: uždaryti

en: Operations:
lt: Vieksmai:

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: PHP DOMDocument class
lt: PHP DOMDocument klasė

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Field suffix
lt: Laukelio priesaga

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: elements
lt: elementai
