eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (70 entries)

en: list
ka: სია

en: Home
ka: მთავარი

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Image !current of !total
ka: სუართი !current - !total დან

en: Next
ka: შემდეგი

en: Login successful
ka: ავტორიზაციამ წარმატებით ჩაიარა

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა.

en: weight
ka: წონა

en: enable
ka: გაააქტიურე

en: delete
ka: წაშლა

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Administer
ka: მართვა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: შიგთავსი

en: Value
ka: ღირებულება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: სრული ტექსტი

en: page
ka: გვერდი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: On
ka: ჩართვა

en: error
ka: შეცდომა

en: Version
ka: ვერსია

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: access administration menu
ka: წვდომა ადმინისტრირების მენიუზე

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Enable developer modules
ka: დეველოპერ მოდულების ჩართვა

en: Disable developer modules
ka: დეველოპერ მოდულების გამორთვა

en: Disabled these modules: !module-list.
ka: ამ მოდულების გათიშვა: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
ka: დეველოპერ მოდულები ჩართული არ არის

en: display drupal links
ka: drupal  ბმულების ჩვენება

en: Enabled these modules: !module-list.
ka: ამ მოდულების ჩართვა: !module-list.

en: Administration menu
ka: ადმინისტრირების მენიუ
