eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (356 entries)

en: list
fa: فهرست

en: Home
fa: خانه

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Image !current of !total
fa: عکس !current از !total

en: Next
fa: بعدی

en: Login successful
fa: ورود موفقیت آمیز

en: Show on every page except the listed pages.
fa: در همه صفحات به‌جز صفحات لیست شده نشان بده.

en: Show on only the listed pages.
fa: فقط در صفحات لیست شده نشان بده.

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: weight
fa: وزن

en: enable
fa: فعال‌سازی

en: delete
fa: حذف

en: value
fa: مقدار

en: Status
fa: وضعیت

en: Administer
fa: مدیریت

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: کارکردها

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Item
fa: آیتم

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: yes
fa: بله

en: List
fa: لیست

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: page
fa: صفحه

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: not verified
fa: تایید نشده

en: On
fa: روشن

en: error
fa: خطا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Version
fa: نسخه

en: Go
fa: برو

en: view
fa: مشاهده

en: Overview
fa: مرورکلی

en: all
fa: همه

en: Login
fa: ورود

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Links
fa: پیوندها

en: Search
fa: جستجو

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Types
fa: انواع

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Font Size
fa: انداره فونت

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Display a PDF version of this page.
fa: نمایش یک نسخه PDF از این صفحه

en: Top
fa: بالا

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: Add
fa: افزودن

en: remove
fa: حذف

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Region
fa: ناحیه

en: Display
fa: نمایش

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: results
fa: نتایج

en: search
fa: جستجو

en: never
fa: هرگز

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: add
fa: افزودن

en: path
fa: مسیر

en: theme
fa: پوسته

en: n/a
fa: هیچ

en: type
fa: نوع

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: status
fa: وضعیت

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: no
fa: خیر

en: Separator
fa: جداکننده

en: Expanded
fa: گسترده

en: Printer-friendly version
fa: نسخه مناسب چاپ

en: All
fa: همه

en: Bottom
fa: پایین

en: Drupal
fa: دروپال

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Off
fa: خاموش

en: Host
fa: میزبان

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Hourly threshold
fa: آستانه زمانی

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
fa: شما نمی‌توانید بیش از %number پیغام در ساعت ارسال کنید. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.

en: Your name
fa: نام شما

en: Send e-mail
fa: ارسال پست الکترونیک

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Source URL
fa: نشانی منبع

en: Published
fa: منتشر شده

en: Location
fa: مکان

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Widget type
fa: نوع

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: active
fa: فعال

en: configure
fa: پیکربندی

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Lightbox2
fa: جعبه نور ۲

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
fa: اجازه به کاربران برای  پیکربندی تنظیمات جعبه نور ۲

en: administer lightbox2
fa: جعبه نور ۲ مدیر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Details
fa: جزئیات

en: Amount
fa: مقدار

en: Current
fa: جاری

en: State
fa: وضعیت

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: email
fa: پست الکترونیکی

en: Send
fa: ارسال

en: total
fa: مجموع

en: node
fa: محتوا

en: General
fa: عمومی

en: Method
fa: روش

en: here
fa: اینجا

en: End
fa: پایان

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Other
fa: ساير

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Destination
fa: مقصد

en: Online
fa: برخط

en: Button
fa: دکمه

en: Printer-friendly pages
fa: صفحات مناسب چاپ

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: description
fa: توضیحات

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Untitled
fa: بدون عنوان

en: Position
fa: موقعیت

en: Message Subject
fa: موضوع پیغام

en: Send to
fa: ارسال به

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Template
fa: قالب

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fa: چنانچه کد PHP زیر مقدار <code>TRUE</code> را باز می‌گرداند بلوک را نمایش بده (PHP-mode, فقط برای کاربران حرفه‌ای).

en: Profile
fa: نمایه

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Process
fa: پردازش

en: Close
fa: بستن

en: fields
fa: فیلدها

en: Property
fa: ویژگی

en: Logout
fa: خروج

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Your e-mail
fa: پست الکترونیکی شما

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Port
fa: درگاه

en: Pending
fa: در حال بررسی

en: normal
fa: معمولی

en: Show
fa: نمایش

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Display a printer-friendly version of this page.
fa: نمایش یک نسخه مناسب چاپ از این صفحه.

en: Open the printer-friendly version in a new window
fa: بازکردن نسخه مناسب چاپ در یک پنجره جدید

en: Send to printer
fa: ارسال به چاپگر

en: access print
fa: دسترسی چاپ

en: administer print
fa: مدیریت چاپ

en: Allowed HTML tags
fa: تگ های HTML مجاز

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Display all menu items
fa: نمایش تمامی آیتم‌های منو

en: access administration menu
fa: دسترسی به منوی مدیریت

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Topic
fa: موضوع

en: Query
fa: پرس و جو

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Log out
fa: خروج

en: Server name
fa: نام سرور

en: warning
fa: هشدار

en: Results
fa: نتایج

en: e-mail
fa: پست الکترونیک

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Schedules
fa: زمان‌بندی‌ها

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Documents
fa: اسناد

en: Formats
fa: قالب‌بندی‌ها

en: details
fa: جزئیات

en: Oldest first
fa: قدیمی‌ترین ابتدا

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: disable
fa: غیرفعال کردن

en: Information
fa: اطلاعات

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fa: اگر PHP-mode انتخاب شده باشد، کد PHP خود را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند سایت را از کار بیاندازد.

en: Abstract
fa: چکیده

en: Currency Code
fa: کد واحد پول

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Add server
fa: افزودن سرور

en: Updates Drupal to use the latest version of jQuery.
fa: دروپال را برای استفاده از آخرین نسخه jQuery به‌روزرسانی می‌نماید.

en: Usage
fa: کاربرد

en: Available
fa: در دسترس

en: ok
fa: قبول

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Identifier
fa: شناسه

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Print
fa: چاپ

en: Your message
fa: پیغام شما

en: Text only
fa: فقط متن

en: Logo type
fa: نوع لوگو

en: None (Disabled)
fa: هیچکدام (غیرفعال)

en: Current theme's logo
fa: لوگوی پوسته فعلی

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fa: اگر شما دسترسی مستقیم به فایل‌های روی سرور را ندارید، از این فیلد برای بارگذاری آرم خود استفاده کنید.

en: Icon only
fa: فقط آیکن

en: Icon and Text
fa: آیکن و متن

en: Published on %site_name
fa: منتشر شده در %site_name

en: By %author
fa: توسط %author

en: field
fa: فیلد

en: Message Content
fa: محتوای پیغام

en: Post new comment
fa: ارسال دیدگاه جدید

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره

en: Video settings
fa: تنظیمات ویدیو

en: HTML Content
fa: محتوای HTML

en: Relations
fa: رابطه‌ها

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Enable developer modules
fa: فعال‌سازی ماژول‌های توسعه

en: Disable developer modules
fa: غیرفعال کردن ماژول‌های توسعه

en: Current anonymous / authenticated users
fa: کاربران ناشناخته / شناخته‌شده فعلی

en: Disabled these modules: !module-list.
fa: این ماژول‌ها غیرفعال شدند: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
fa: هیچ یک از ماژول‌های توسعه فعال نشده‌اند.

en: display drupal links
fa: نمایش پیوندهای دروپال

en: No link
fa: بدون پیوند

en: permissions
fa: مجوزها

en: host
fa: میزبان

en: Expression
fa: عبارت

en: Join summary
fa: یکی نمودن خلاصه

en: Split summary at cursor
fa: جدا نمودن خلاصه در محل نشانگر

en: Problem
fa: مشکل

en: Menu link ID
fa: شناسه پیوند منو

en: Send to friend
fa: ارسال به دوستان

en: Content Types page
fa: صفحه انواع محتوا

en: Current page only
fa: فقط صفحه فعلی

en: Text strings
fa: رشته های متنی

en: Printer, e-mail and PDF versions
fa: نسخه‌های چاپ ، ایمیل و PDF

en: Show link
fa: نمایش پیوند

en: Show link in individual comments
fa: نمایش پیوند در هر یک از دیدگاه‌ها

en: Show Printer-friendly URLs list
fa: نمایش فهرست آدرس‌های مناسب برای چاپ

en: Send by e-mail link
fa: پیوند ارسال توسط نامه الکترونیکی

en: Send only the teaser
fa: فقط چکیده را بفرست

en: Thank You Message
fa: پیام تشکر

en: This message will be displayed after the user successfully submits the form.
fa: این پیغام بعد از ثبت موفقیت آمیز فرم توسط کاربر، نمایش داده خواهد شد.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
fa: آدرس‌های مختلف را با کاما از هم جدا کرده یا هر کدام را در یک خط جداگانه بنویسید.

en: Page to be sent
fa: صفحه ارسالی

en: Clear form
fa: پاک کردن فرم

en: an interesting site
fa: یک سایت جالب

en: Send by e-mail
fa: ارسال از طریق نامه الکترونیکی

en: Send this page by e-mail.
fa: ارسال این صفحه از طریق نامه الکترونیکی

en: Provides the capability to send the web page by e-mail
fa: قابلیت ارسال صفحه وب را توسط نامه الکترونیکی فراهم می‌کند.

en: PDF options
fa: اختیارات PDF

en: PDF generation tool
fa: ابزار تولید PDF

en: PDF version link
fa: پیوند نسخه PDF

en: Open PDF in
fa: بازکردن PDF در

en: Same browser window
fa: همان پنجره مرورگر

en: New browser window
fa: پنجره مرورگر جدید

en: Paper size
fa: اندازه صفحه

en: PDF File Name
fa: نام فایل PDF

en: Replacement Patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Font size must be at least 1.
fa: اندازه فونت حداقل باید ۱ باشد.

en: PDF version
fa: نسخه PDF

en: Text used in the link to the PDF version.
fa: متن مورد استفاده برای پیوند به نسخه PDF.

en: Page !n of !total
fa: صفحه !n از !total

en: Printer-friendly PDF
fa: PDF مناسب برای چاپ

en: Adds the capability to export pages as PDF.
fa: امکان صدور صفحات در قالب PDF را فراهم می‌کند.

en: Abbreviation
fa: تلخیص

en: between
fa: بین

en: Provide custom text or link.
fa: ارائه متن یا پیوند سفارشی.

en: Keep menu at top of page
fa: نگه داشتن منو در بالای صفحه

en: Administration menu settings
fa: تنظیمات منوی مدیریت

en: Display additional data for each menu item
fa: نمایش اطلاعات بیشتر برای هر آیتم منو

en: Display the selected items next to each menu item link.
fa: نمایش موارد انتخاب شده در کنار پیوند هر یک از اقلام منو.

en: Enabled these modules: !module-list.
fa: این ماژول‌ها فعال شدند: !module-list.

en: Administration menu
fa: منوی مدیریت

en: Adjust administration menu settings.
fa: تغییر تنظیمات منوی مدیریت

en: Drag to re-order
fa: برای بازآرایی بکشید

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
fa: تغییرات ایجاد شده در این جدول تا زمانیکه فرم ارسال نگردد ذخیره نخواهند شد.

en: Item ID
fa: شناسه آیتم

en: access PDF version
fa: دسترسی به نسخه PDF

en: Delete content
fa: حذف محتوا

en: creator
fa: سازنده

en: My Account
fa: حساب من

en: Close window after sending to printer
fa: بستن پنجره بعد از ارسال به پرینتر

en: Shipping Information
fa: اطلاعات ارسال کالا

en: Header background
fa: زمینه سربرگ

en: contributor
fa: عضو

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: by !authors
fa: توسط !authors

en: Read less
fa: خلاصه
