eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.1-rc3) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: list
sr: листа

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: not verified
sr: није потврђен

en: error
sr: грешка

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: never
sr: никада

en: n/a
sr: нема

en: Footer
sr: Подножје

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Template
sr: Шаблон

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: warning
sr: упозорење

en: Templates
sr: Шаблони

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио
