eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.3-rc4) - en to bg translation catalogue (197 entries)

en: list
bg: списък

en: Home
bg: Каталог

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Show on every page except the listed pages.
bg: Покажи на всяка страница освен на посочените.

en: Show on only the listed pages.
bg: Покажи само на посочените страници.

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enabled
bg: включено

en: weight
bg: Тегло

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Administer
bg: Администрация

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Comments
bg: Коментари

en: not verified
bg: непроверено

en: On
bg: Включи

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Обзор

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Types
bg: Типове

en: Single
bg: Единичен

en: Multiple
bg: Множествен

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Node ID
bg: Номер

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Add
bg: Добави

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: results
bg: Резултати

en: never
bg: никога

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: add
bg: добави

en: path
bg: Път

en: theme
bg: тема

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: type
bg: тип

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Continue
bg: Продължи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: status
bg: състояние

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Printer-friendly version
bg: Версия за печат

en: All
bg: Всички

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Off
bg: Изключи

en: Host
bg: Хост

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Recipients
bg: Получатели

en: Selected
bg: Избрано

en: Hourly threshold
bg: Часови праг

en: Your name
bg: Твоето име

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: active
bg: активен

en: configure
bg: конфигурирай

en: Details
bg: Детайли

en: State
bg: Статус

en: email
bg: Ел. поща

en: Send
bg: Изпрати

en: node
bg: възел

en: General
bg: Общи

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други

en: Your email
bg: Твоят мейл

en: E
bg: И

en: W
bg: З

en: Online
bg: Онлайн

en: Button
bg: Бутон

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Template
bg: Шаблон

en: Do not display
bg: Не се показва

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bg: Покажи дали следният PHP код връща <code>TRUE</code> ( PHP-mode, само за специалисти).

en: Profile
bg: Профил

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Process
bg: Обработване

en: Property
bg: Свойство

en: Port
bg: Порт

en: Pending
bg: В изчакване

en: Delete location
bg: Изтрий местоположение

en: Show
bg: Покажи

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: message
bg: Съобщение

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: Please enter some keywords.
bg: Моля, въведете дума/ думи

en: unlimited
bg: неограничен

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Topic
bg: Тема

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Log out
bg: Излез

en: Server name
bg: Име на сървър

en: warning
bg: предупреждение

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Results
bg: Резултати

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: details
bg: детайли

en: disable
bg: дезактивирай

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.

en: test
bg: тест

en: ok
bg: ок

en: Factor
bg: Фактор

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bg: Ако нямате директна връзка за файлов обмен със сървъра, използвайте това поле, за да качите ново лого.

en: Post new comment
bg: Нов коментар

en: host
bg: хост

en: Join summary
bg: Съедини резюмето

en: Split summary at cursor
bg: Раздели резюмето при позицията на курсора

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bg: Промените направени в тази таблица, няма да се запишат преди формата да е изпратена.
