eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.3-rc4) - en to kk translation catalogue (151 entries)

en: list
kk: тізім

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Image !current of !total
kk: !total суреттен !current сурет

en: Next
kk: Келесі

en: Login successful
kk: сәтті кіру

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enabled
kk: қосулы

en: weight
kk: салмақ

en: enable
kk: косулы

en: delete
kk: Өшіру

en: size
kk: өлшем

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: not verified
kk: тіркелмеген

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Types
kk: Типтар

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Region
kk: Аумақ

en: results
kk: нәтижелер

en: never
kk: ешқашан

en: Text
kk: Текст

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: n/a
kk: жоқ

en: type
kk: түр

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: status
kk: статусы

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Printer-friendly version
kk: Баспаға арналған нұсқасы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Selected
kk: Тандалған

en: Hourly threshold
kk: Сагаттык шектеу

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Fields
kk: Өрістер

en: active
kk: белсенді

en: configure
kk: баптау

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Online
kk: Онлайн

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Do not display
kk: Көрсетпеу

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
kk: Тек қана PHP код <code>TRUE</code> қайтарса ғана (PHP-mode, мамандар үшін ғана).

en: Profile
kk: Профиль

en: Full name
kk: Толық аты

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Please enter some keywords.
kk: Құпия создерді енгізге болады.

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Log out
kk: Шығу

en: warning
kk: ескерту

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Results
kk: Нәтижелер

en: details
kk: мәліметтер

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.

en: ok
kk: жарайды

en: Factor
kk: Фактор

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
kk: Егер серверге тікелей рұқсат жоқ болса, онда логотипті кері қотару үшін осы өрісті қолданыңыз.

en: Post new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: host
kk: хост

en: Join summary
kk: Қате болды. 
    @uri 
    (ақпарат жоқ).

en: Split summary at cursor
kk: Бастаманы материалдан бөлу

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.
