eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.3-rc5) - en to dz translation catalogue (123 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Show on every page except the listed pages.
dz: ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་མ་གཏོགས་ཤོག་ལེབ་ག་ར་གུ་སྟོན།

en: Show on only the listed pages.
dz: ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་གི་རྐྱངམ་ཅིག་སྟོན།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: not verified
dz: བདེན་སྦྱོར་མ་འབད་བས།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: path
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Printer-friendly version
dz: དཔར་འཕྲུལ་དང་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Hourly threshold
dz: ཆུ་ཚོད་རེ་བཞིན་གྱི་་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Online
dz: གློག་ཐོག

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Do not display
dz: བཀྲམ་བཏོན་མ་འབད།

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
dz: འོག་གི་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་ <code>བདེན་པ་སླར་ལོག་པ་ཅིན་སྟོན</code> (PHP-mode མཁས་པ་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག)

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Show
dz: སྟོན།

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
dz: ཌུ་པཱལ་འགྲུལ་ལམ་བཟུམ་སྦེ་གྱལ་རེ་ལུ་ཤོག་ལེབ་གཅིག་བཙུགས། '*'ཡིག་འབྲུ་དེ་ཝའིལ་ཀཌི་ཅིག་ཨིན། དཔེར་ན་འགྲུལ་ལམ་ཚུ་ཝེབ་དྲན་དེབ་ཤོག་ལེབ་དོན་ལུ་'%blog'དང་  རང་དོན་ཝེབ་དྲན་དེབ་ག་རའི་དོན་ལུ་ %blog-wildcard དང་གདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ་དོན་ལུ་%frontཨིན།

en: Allowed HTML tags
dz: འབད་བཅུག་པའི་  ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ ངོ་རྟགས་ཚུ།

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Please enter some keywords.
dz: གཙོ་ཚིག་ལ་ལོ་བཙུགས་གནང་།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
dz: པི་ཨེཆ་པི་ཐབས་ལམ་དེ་གདམ་ཡོད་པ་ཅིན་%php བར་ན་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་བཙུགས། དྲན་དགོཔ་ལག་ལེན་འཐབ་མི་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་བདེན་མེད་དེ་གིས་ཁྱོད་རའི་ཌུ་པཱལ་ས་ཁོངས་རྒྱུན་ཆད་འོང་།

en: Factor
dz: ཆ་རྐྱེན།

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
dz: ཁྱོད་ལུ་  སར་བར་ལུ་ཡིག་སྣོད་འཛུལ་སྤྱོད་འདི་ཐད་ཀར་དུ་མེད་པ་ཅིན་  ཁྱོད་རའི་ལས་རྟགས་འདི་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Post new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་གནས་བསྐྱོད།

en: host
dz: ཧོསཊི།

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།
