eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.3-rc9) - en to af translation catalogue (160 entries)

en: list
af: lys

en: Home
af: Tuis

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Image !current of !total
af: Prent !current van !total

en: Next
af: Volgende

en: Login successful
af: Suksesvol aangeteken

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: weight
af: gewig

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: size
af: grootte

en: value
af: waarde

en: Administer
af: Administreer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Do nothing.
af: Doen niks nie.

en: Read more
af: Lees meer

en: page
af: bladsy

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: not verified
af: nie geverifieër nie

en: On
af: Op

en: unknown
af: onbekend

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: all
af: alle

en: Login
af: Gebruiker

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Optimize tables
af: Optimeer tabele

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Types
af: Tipes

en: Single
af: Enkel

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: never
af: nooit

en: path
af: pad

en: theme
af: tema

en: Unknown
af: Onbekend

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: type
af: tipe

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Printer-friendly version
af: Drukker-friendelike weergawe

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Host
af: Masjien

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Selected
af: Geselekteer

en: Your name
af: Jou naam

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Warning
af: Waarskuwing

en: active
af: aktief

en: configure
af: verstel

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Send
af: Stuur

en: Method
af: Metode

en: Other
af: Ander

en: Online
af: Aanlyn

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Do not display
af: Moenie vertoon nie

en: Profile
af: Profiel

en: Pending
af: Hangende

en: Show
af: Vertoon

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Topic
af: Onderwerp

en: Log out
af: Teken uit

en: warning
af: waarskuwing

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Results
af: Resultate

en: details
af: besonderhede

en: disable
af: deaktiveer

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Factor
af: Faktor

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
af: Indien jy nie direkte toegang tot die bediener het nie, gebruik hierdie veld om jou logo op te laai.

en: Post new comment
af: pos nuwe kommentaar

en: permissions
af: permissies

en: host
af: masjien

en: Split summary at cursor
af: Split opsomming by kursor

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys

en: My Account
af: My Rekening
