eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.3-rc9) - en to pa translation catalogue (79 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Your name
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਨਾਂ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: node
pa: ਨੋਡ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Do not display
pa: ਨਾ ਦਿਖਾਓ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Allowed HTML tags
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ HTML ਟੈਗ

en: View user profile.
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰੋਫਾਇਲ ਵੇਖੋ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: Site information
pa: ਸਾਈਟ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ

en: Post new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਲਿਖੋ
