eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.3-rc9) - en to sl translation catalogue (179 entries)

en: list
sl: seznam

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Image !current of !total
sl: Slika !current od !total

en: Next
sl: Naslednja

en: Login successful
sl: Prijava uspešna

en: Show on every page except the listed pages.
sl: Prikaži na vseh straneh razen na navedenih.

en: Show on only the listed pages.
sl: Prikaži samo na navedenih straneh.

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: weight
sl: teža

en: enable
sl: omogoči

en: delete
sl: izbriši

en: size
sl: velikost

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: Login
sl: Prijava

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Types
sl: Tipi

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: results
sl: rezulati

en: never
sl: nikoli

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: theme
sl: tema

en: Unknown
sl: Neznan

en: n/a
sl: n/d

en: type
sl: tip

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Printer-friendly version
sl: Tiskalniku prijazna oblika

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Selected
sl: Izbrano

en: Hourly threshold
sl: Urna omejitev

en: Your name
sl: Vaše ime

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Field name
sl: Ime polja

en: Warning
sl: Opozorilo

en: active
sl: aktiven

en: configure
sl: nastavi

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Details
sl: Podrobnosti

en: email
sl: e-naslov

en: Send
sl: Pošlji

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Basic
sl: Osnovno

en: Online
sl: Stran je dosegljiva

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Position
sl: Položaj

en: Do not display
sl: Ne prikaži

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sl: Prikaži, če sledeča PHP koda vrne <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).

en: Profile
sl: Profil

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Close
sl: Zapri

en: Logout
sl: Odjava

en: Port
sl: Vrata

en: Pending
sl: Čaka

en: normal
sl: normalna

en: Show
sl: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Topic
sl: Tematika

en: Log out
sl: Odjavi se

en: warning
sl: opozorilo

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Results
sl: Rezultati

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: details
sl: podrobnosti

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: disable
sl: onemogoči

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Print
sl: Natisni

en: Factor
sl: Faktor

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sl: Če nimate neposrednega datotečnega dostopa do strežnika, uporabite to polje za prenos vašega logotipa.

en: field
sl: polje

en: Post new comment
sl: Objavi nov komentar

en: host
sl: gostitelj

en: Join summary
sl: Združi povzetek

en: Split summary at cursor
sl: Razcepi povzetek  pod kurzorjem

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.
