eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (6.x-1.3) - en to lo translation catalogue (61 entries)

en: list
lo: ລາຍການ

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Login successful
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບສຳເລັດ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Show on every page except the listed pages.
lo: ສະແດງເທີງແຕ່ລະໜ້າເວັບ ຍົກເວັ້ນໜ້າທີ່ໄດ້ຖືກລະບຸໄວ້ນີ້

en: Show on only the listed pages.
lo: ສະແດງເທີງໜ້າເວັບທີ່ຖືກລະບຸໄວ້ແລ້ວເທົ່ານັ້ນ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Are you sure you want to delete %title?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈແລ້ວບໍທີ່ຈະລຶບ %title?

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: This field is required.
lo: ຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້ແມ່ນຈຳເປັນ.

en: Medium
lo: ກາງ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Recent comments
lo: ຄໍາເຫັນຜ່ານມາ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວທີ່ໃຊ້ການໄດ້. ອີເມວທັງໝົດຈາກລະບົບຈະສົ່ງໄປຫາທີ່ຢູ່ນີ້. ທີ່ຢູ່ອີເມວນີ້ຈະບໍ່ໄດ້ຖຶກເຜີຍແຜ່, ຈະນຳໃຊ້ສຳລັບການປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ, ການຮັບຂ່າວສານ ຫຼື ແຈ້ງການຕ່າງໆ.

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Edit menu
lo: ການດັດແກ້ເມນູ

en: Configure block
lo: ຕັ້ງຄ່າຂອງ block

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: Syndicate
lo: ການລວບລວມ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
lo: ເບີ່ງໜ້າ <a href="@available_updates">ບັນຊີລາຍການ Update ທີ່ມີ</a> ສໍາລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ.

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: 0 sec
lo: 0 ວິນາທີ

en: Compose tips
lo: ຄຳແນະນຳໃນການຂຽນ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal
