The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: ابحث

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Never
ar: أبدا

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Logout
ar: خروج

en: Show
ar: عرض
