The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Never
eo: Neniam

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin
