The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Search
hi: खोज

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Show
hi: दिखाये
