The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Depan

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Cari

en: Top
id: Atas

en: Never
id: Tidak pernah

en: Footer
id: Teks bawah halaman

en: Show
id: Perlihatkan
