The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Тақырып

en: Footer
kk: Футер
