The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Show
nl: Weergeven

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: My Account
nl: Mijn account
