The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Never
nn: Aldri

en: Header
nn: Topptekst

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe
