The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Login
pl: Logowanie

en: Search
pl: Szukaj

en: Top
pl: W górę

en: Bottom
pl: Na dole

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Show
pl: Pokaż
