The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conţinut

en: Search
ro: Căutare

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Logout
ro: Deautentificare

en: Show
ro: Afişare
