The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: Show
se: Čájet
