The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Show
bg: Покажи
