The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: Top
ca: Part superior

en: Separator
ca: Separador

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Logout
ca: Sortir

en: Show
ca: Mostra

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: My Account
ca: El meu compte

en: Hide page title
ca: Amaga el títol de la pàgina
