The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Search
cy: Chwilio

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Never
cy: Byth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn
