The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Login
el: Είσοδος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Top
el: Κορυφή

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Show
el: Εμφάνιση
