The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Login
et: Sisselogimine

en: Search
et: Otsing

en: Top
et: Ülesse

en: Separator
et: Eraldaja

en: Bottom
et: Alumine

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Logout
et: Logi välja

en: Show
et: Näita
