The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Search
fi: Etsi

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Separator
fi: Erotin

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Show
fi: Näytä

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: My Account
fi: Käyttäjätilini
