The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Login
is: Innskráning

en: Search
is: Leit

en: Top
is: Toppur

en: Separator
is: Skilja

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Logout
is: Útskrá

en: Show
is: Sýna

en: My Account
is: Minn aðgangur
