The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Top
ka: ზედა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Never
ka: არასდროს

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Show
ka: ჩვენება
