The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Never
km: កុំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Logout
km: ចេញ

en: Show
km: បង្ហាញ
